Jsme malá rodinná firma, provozující zahradnictví v Liberci. Dcera vystudovala Střední zahradnickou školu v Kopidlně , získala bakalářský titul na ČZU v Praze, obor Zahradnictví. Já s manželkou jsme sice původní profesí textiláci, ale od roku 2003 se náš společný celoživotní koníček – zahradničení - stal naším živobytím.

Již 25 let pořádáme největší výstavu fuchsií v České Republice – v současnosti je každoročně od 1.7. - do 16.8. v zahradnictví u našeho RD v Liberci je vystaveno 1200 kultivarů fuchsií, 400 pelargónií 140 achimenes. Většina z vystavovaných kultivarů je namnožena i k prodeji.

Vždy od 16.4. zahajujeme prodej širokého sortimentu balkónových květin, osazujeme truhlíky , prodáváme trvalky a keře. Během léta můžete u nás vidět a nakoupit především denivky a floxy v desítkách kultivarů, nebo se inspirovat trvalkovými záhony. Všechny rostliny pěstujeme, tak, jak je v našich klimatických podmínkách přirozené, v substrátech založených především na kompostu . Díky tomu jsou rostliny otužilé a životaschopné.

Návštěvníkům našeho zahradnictví rádi poradíme s pěstováním rostlin, případně zajistíme dodání okrasných nebo ovocných rostlin od českých pěstitelů.