Připravujem nové webové stránky, na kterých budou veškeré informace o fungování našeho zahradnictví v roce 2021. Spuštěny budou během ledna.

V minulém týdnu jsme pro letošní rok ukončili práce na realizacích zahrad, takže nyní bude konečně čas na návrhy nových zahrad, úprav starších nebo vymýšlení trvalkových výsadeb. Pokud něco takového plánujete, můžete nás kontaktovat na E-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. 606417249.

Zimní počasí ukončilo letošní dlouhou zahradnickou sezónu, takže je konečně čas sednout k počítači. Zatím jsem vložil  do záložky REFERENCE foto z několika letošních realizací. Po vánocích bude také čas na návrhy  zahrad pro rok 2019. Takže pokud plánujete realizaci nové zahrady, rekonstrukci stávající, nebo vytvoření travalkového záhonu nebo živého plotu a oslovuje Vás to, jakým způsobem pracujeme, zavolejte na tel. 606417249, nebo napište na E-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Včera byl spuštěn nový web s aktualizovanou nabídkou fuchsií, pelargonií, achimenes a denivek. Vybírat můžete na www.fuchsieliberec.cz

 

Počasí nám nyní neumožňuje pracovat venku, takže máme čas na návrhy nových zahrad. Pokud se na budování zahrady, nebo jen úprav, v příštím roce chystáte, rádi Vám poradíme. Kontaktujte nás telefonicky nebo E-mailem.